Kontakt

Pokud máte zájem o zveřejní akce, příspěvku apod. neváhejte nás kontaktovat.

jeryje@seznam.cz
tel. 774 11 22 32

Bohouňovice I je malebná víska se zcela nerozvinutou sítí služeb. Proto jsem se rozhodl oživit místní dění roztodivnými aktivitami, do kterých se více méně neúspěšně snažím zlákat místní obyvatele. Snažím se, aby jejich zájem nekončil s jejich plotem.

Jedním z radostných počinů bylo založení KLOBÁSOVÉHO VÝBORU, ve kterém jsem byl jednomyslně zvolen předsedou. Za prvé jsme tam tři a za druhé jsem jediný s udírnou. Do klubu byly pořízeny i publikace s udící tématikou. Naše společnost má pravidelné úterní schůze. Kolegové nejsou místní, jsou ze sousední vesnice jménem Bořetice. Výbor je tedy spíše Bořetický.

Nicméně UDU ZDAR!

2014-09-27 09.21.47


 

Další každoroční aktivitou je rozsvícení vánočního stromečku, které se koná na smrku u mé zahrady. Kromě toho, že sháním od sponzorů propagační předměty, které následně balím do krabic a rozdávám místním dětem, pořádám i aukce obrázků dětí z kojeneckého ústavu a utržené peníze jsou předány ředitelce, aby dětem přilepšila. Pro zajímavost je to každoročně cca 3000 Kč, celkem tedy 10 000,-Kč .

 

 

 

 

Marek Jeryje

čestný predseda